25 lat SWISS KRONO Polska ART of DECORS – skąd taki pomysł?

SWISS KRONO wchodzi właśnie w ćwierćwiecze swojej aktywności w Polsce i choć każdego dnia zdobywamy świat nowoczesnych technologii i Internetu, nie zapominamy o przeszłości i tradycji, szukając w nich inspiracji do dalszego rozwoju.

Myśląc o przyszłości, nie zapominamy o przeszłości…

ART of DECORS jak SZTUKA DEKORÓW – tym SWISS KRONO zajmuje się właściwie od zawsze. Dzięki rozwojowi technologii, naszemu rosnącemu doświadczeniu, kolejnym, zadziwiającym dekorom i strukturom powierzchni sprawia nam to z każdym rokiem coraz więcej satysfakcji. Dzięki nowym, estetycznym i niebanalnym produktom ich użytkownicy mogą realizować coraz atrakcyjniejsze projekty i kreować coraz piękniejsze wnętrza dopasowane do potrzeb współczesnego człowieka.

ART of DECORS jak ART DECO – skojarzenie z pewnością oczywiste. 25-lecie SWISS KRONO świętujemy, przypominając o tym niezwykle intrygującym stylu w meblarstwie, sztuce i sposobie życia. Wszak na 2019 rok przypada 100-lecie powstania tej wielkiej epoki.

W zakamarki świata ART DECO wprowadziły nas ekspertki od tego stylu, Pani prof. Anna Sieradzka z Uniwersytetu Warszawskiego i Pani dr Anna Kostrzyńska-Miłosz z Polskiej Akademii Nauk.

Zafascynowani tą ostatnią wielką epoką zapragnęliśmy poczuć jej magię bardziej bezpośrednio, bardziej namacalnie. Wykorzystując nasze najszlachetniejsze produkty, stworzyliśmy więc klimatyczne wnętrze ART DECO dopasowane do potrzeb i życia współczesnego człowieka. Urządzając wnętrze, zawsze trzeba myśleć o tym, aby dobrze nam się żyło. Wielkie znaczenie dla naszego samopoczucia mają kolory i struktury, jakimi się otaczamy. Sprawdziliśmy więc, jak kolor wpływa na klimat wnętrza, aranżując przestrzeń w trzech różnych barwach: złotej, z akcentem niebieskiego i intensywnej zieleni.

Głęboko wierzymy, że dzięki ART of DECORS możemy przypomnieć Państwu wielobarwność epoki ART DECO, jej magię i czar, a przy okazji pokazać nasze zainteresowania, fascynacje i umiłowanie sztuki. Wchodząc w kolejne 25 lat działalności, patrzymy więc daleko do przodu, ale korzystamy też z tradycji i dokonań naszych poprzedników.

SWISS KRONO Team